19 Şubat 2014 Çarşamba

Bunların Ne Kadarı Gerçek?

Siz sevdiğiniz ile aşk haricinde başka neler konuşuyorsunuz? Sevginizi nasıl gösteriyorsunuz? 


Böyle arabesk sözler ile aptal whatsapp yazışmaları yapıyor musunuz? Yoksa bunları azıcık daha sabredip günün bir arasında ulaşıp, kendisine doğrudan mı söylüyorsunuz? Anca gün içinde sizi ararsa mı ararsınız, yoksa "off ne yazıcam ya, ağırdan alayım" diye, aramasını mı bekliyorsunuz? Yapıyor musunuz böyle dangozluklar? Ne yapıyorsunuz bir süre göremeyip günün sonunda sesini duyunca? Telefon çalınca eliniz ayağınız dolanıyor mu peki? Bunları yaşıyor musunuz ? Sırf anatomik olarak zorunlu olduğunuz için mi seks yapıyorsunuz yoksa "ay araya 3 gün girdi, şimdi seks yapmazsak bana bozuk atacak mı diyorsunuz? Bir gün o aşk nasılsa kaybolacak diyip kötü davranıyor musunuz sevdiğiniz insana? 

Her sabah ama her sabah yanyana uyandığınızda günaydın diyor musunuz? Mesela banyonun paspasını duştan sonra vıcık vıcık su yaptığı zaman kavga çıkartıyor musunuz? Ya da şampuanı bitirip haber vermediğinde? Mesela yemeğe çağırırken nasıl sesleniyorsunuz, aynı evde yaşayanlara soruyorum. Mesai bitimine 15 dakika kala "çıkışına geleyim, seni bilmediğin bir yere götürcem" cümlesini ne kadar sıklıkta kuruyor size? Heyecanlanıyor musunuz seyahatten döndükten sonra? Sıkılmıyor musunuz hep aynı iç çamaşırları ile sevişmekten? Sıradan bir haftasonu rakısı için yeni bardaklar almak istiyor musunuz ? Ya da yeni bir gömlek giyinmek, birazcık farklı çıkmak karşısına. Belki farklı bir saç kesimi ile? Farklı bir saat ya da gözlük ile. Kendinize bir kitap aldığınızda diğer gözünüz rafta kalıyor mu, "off O'na bir şey almadım!" diyor musunuz? 

Birlikte geçirdiğiniz bilmem kaçıncı günlerin ve saatlerin üzerine bir yenisini daha ekleyecek olmak sizi ne kadar heyecanlandırıyor? 

İşin özü, bunlar gerçekleşiyor mu hayatınızda?

2 yorum:

  1. ne yaptın sen ya blogger'ı kapattırıcan zaten fırsat kolluyorlar :D

    YanıtlaSil
  2. Bu sorularin cevaplarini okuyucum veriyorsa icinden,ve mutlu ise,kapatsinlar yaa:):):)yeter benim icin.

    YanıtlaSil